Středoevropský malíř 4. čtvrtiny 19. století
Krajina s rybářem, signováno vlevo dole Ig. Tietz, olej/plátno, 53 x 26 cm, lehce poškozený rám (Ní)
Párový obraz k pol. 166
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Párový obraz k pol. 166
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |